Foto

Střet kamionů zablokoval dálnici na Německo

U dvou vážných nehod zasahovaly záchranné složky krátce po sobě, záchranáři transportovali několik vážně zraněných

pátek 1. února 09:37 , aktualizace 10:29

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes po sedmé hodině ráno došlo na 103. kilometru dálnice D5 ve směru na Rozvadov k dopravní nehodě, při které jeden kamion zezadu narazil do druhého.
     Při nehodě utrpěl zranění jeden z řidičů. Na místo vyrazily všechny záchranné složky a po dobu vyprošťovacích prací byla dálnice uzavřena. Uzavírka bude trvat přibližně do půl jedenácté. Byla stanovena objízdná trasa přes mýto.
     "Dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů s negativním výsledkem," uvedla tisková mluvčí policie.
     "Z místa jsme transportovali muže ve věku 45 let s lehkým zraněním do nemocnice ve Stodě," doplnila tisková mluvčí záchranky.

    K vážné dopravní nehodě došlo mezi Kyšicemi a Dýšinou jen o pár minut později, když se nedaleko průmyslového areálu čelně střetly dva osobní vozy. 
    "Došlo ke střetu vozu Ford Fusion, řízeného řidičkou ročník 1991 a Citroenu Berlingo s řidičkou ročník 1986. Dechové zkoušky na alkohol u obou zraněných řidiček nebylo možné z důvodu zranění provést.
     Příčinou a okolnostmi se dopravní policisté zabývají. Po dobu šetření na místě je obousměrně uzavřena vozovka,odklon dopravy řízen policisty přes Červený Hrádek,"
řekla nám k této nehodě tisková mluvčí policie.
    Při střetu utrpěly zranění obě řidičky. "Z místa transportujeme dvě ženy ve věku cca 35 let s těžkými zraněními na urgentní příjem Fakultní nemocnice," řekla nám tisková mluvčí záchranářů.

Foto: Hasiči a čtenář

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.