Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet kamionů

Neopatrný řidič kamionu nezvládl řízení a najel do další soupravy

Autor: Karel Aleš středa 27. března 12:18 , aktualizace 12:25

Nehody


     Včera před polednem došlo na silnici I/21 mezi Planou a Mariánskými Lázněmi u odbočky na Trstěnice k dopravní nehodě, během které se střetly dva kamiony.

     K nehodě vyjeli hasiči i policisté a silnice musela být po dobu zásahu uzavřena.

     "Šestadvacetiletý řidič vozu Scania s návěsem jel od Plané na Mariánské Lázně, před křižovatkou na obec Trstěnice nezvládl řízení a přejel do odbočovacího, kde narazil do nákladního vozu DAF řízeného čtyřiatřicetiletým mužem. Nákladní vůz Scania poté pokračoval dále do protisměru a narazil do svodidel," popsal tiskový mluvčí policie.

     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, vysoká ale je způsobená škoda, která podle policie dosáhla částky 830 tisíc korun. Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodu vyřešili na místě v příkazním řízení, tedy pokutou pro řidiče vozu Scania.

Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.