Foto

V nemocnici skončil šestnáctiletý motorkář

Předjíždění autobusu skončilo střetem s protijedoucím autem

pátek 12. dubna 13:49 , aktualizace 13:55

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Ke střetu motocyklu s osobním vozem došlo dnes před sedmou hodinou ráno v Dobřívské ulici u Mirošova.
     "Ve směru na Dobřív jel 16letý motocyklista na motocyklu Honda. Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič začal v mírné pravotočivé zatáčce předjíždět vpředu jedoucí autobus v době, kdy z protisměru jelo vozidlo Škoda Octavia, které řídil 38letý řidič. Motocyklista v reakci na danou situaci začal intenzivně brzdit, poté však uvedl motorku do smyku a následně s ní padl na komunikaci a narazil do přední části vozidla," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, zraněného mladého motorkáře si převzali záchranáři a hasiči zlikvidovali uniklé pohonné hmoty.
     "Muže ročník 2003 jsme transportovali s lehkým zraněním do rokycanské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Silnice byla po dobu zásahu neprůjezdná.
      "Policisté u řidičů vyloučili požití alkoholu provedenými dechovými zkouškami, vzniklou škodu odhadli na celkových 50 000 korun. Nehodou se i nadále zabývají," doplnila mluvčí policie. 

Foto: Hasiči

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!