Foto

Střet motocyklu s nákladním vozem

Do nemocnice byl transportován motorkář a jeho asi devítiletá spolujezdkyně.

pondělí 8. srpna 19:13 , aktualizace 19:34

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne před šestou hodinou došlo na silnici číslo 26 mezi Chotěšovem a Zbůchem k dopravní nehodě motocyklu a nákladního vozu. Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno možné zranění muže a dítěte, k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

      Hasiči zajistili místo nehody a poskytli prvotní ošetření řidiči motocyklu a asi devítileté holčičce, která s ním jela jako spolujezdkyně. Oba si poté převzali do péče záchranáři, kteří je transportovali do nemocnice.

      Podle informací z místa došlo k nehodě tak, že za nákladním vozem Scania se zrním jedoucím směrem na Zbůch jeli dva motorkách muž a žena z Německa, přičemž muž kousek za železničním přejezdem nedobrzdil a do nákladního vozu zezadu narazil.
     Předním kolem se zarazil o zadní ochranu proti podjetí, což ho vymrštilo dopředu a hlavou narazil do hrany korby. Jen kvalitní helma ho v tu chvíli zachránila před vážným úrazem obličeje, i tak ale došlo k jeho pádu a zranění utrpěl on i jeho malá spolujezdkyně.

      Veškeré okolnosti nyní na místě šetří policisté, kteří u všech řidičů vyloučili požití alkoholu. Provoz je v místě řízen kyvadlově.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!