Foto

Střet motocyklu s osobním vozem

Řidička se střetla motocyklem, na kterém jel táta se synem

20. dubna 2021 18:12 , aktualizace 19:43

     Dnes odpoledne před šestou hodinou došlo v Nýřanech na křižovatce Revoluční x Nerudova ke střetu motocyklu s osobním vozem. Na motocyklu Honda jeli dva muži, podle informací z místa mělo jít o otce se synem a ve Škodě Fabia cestovala řidička.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody a poskytli součinnost záchranářům. Ti převzali dva zraněné jezdce z motocyklu ve věku asi 25 a 50 let a oba je se středně těžkým zraněním, ale při vědomí, transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín na Urgentní příjem.
     Revoluční třída byla během zásahu složek IZS zcela uzavřena. Nehodu na místě stále ještě šetří policisté, ale vše zatím podle několika svědků vypadá, že žena zřejmě motocykl přehlédla v zapadajícím sluníčku. Testy na alkohol byly u řidiče a řidičky negativní.

Aktualizace 19,40
     "Došlo ke střetu osobního vozu řízeného řidičkou narozenou v roce 1991 a motocyklu řízeného řidičem narozeným v roce 1971, za kterým sedel spolujezdec narozený v roce 1997. Příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření kriminalistů Plzeň-venkov, kteří si tuto nehodu na místě přebírají do svých rukou," doplnila k nehodě mluvčí policie.