Foto

Střet motorky s autem na Americké třídě

Řidič auta se začal otáčet, vjel motorkáři do cesty a ten skončil v nemocnici

22. února 2021 16:21 , aktualizace 16:49

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo na Americké třídě v Plzni před bankou ČSOB ke střetu motocyklu Yuki a vozu Renault Megan.
     Podle informací z místa vyjížděl mladý řidič auta z parkovacího místa a zároveň se nepochopitelně rozhodl otočit do protisměru. Na to již nestačil zareagovat mladý motocyklista, jedoucí směrem k hlavnímu vlakovému nádraží, narazil do levé zadní části vozu a zůstal zraněný ležet na silnici. Náraz byl tak silný, že ohnul vidlice motocyklu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, záchranáři si do péče převzali zraněného motorkáře. Ten mimo jiné utrpěl zranění v oblasti pánve a byl po ošetření na místě transportován do nemocnice.
     Policisté u obou řidičů vyloučili pomocí dechových zkoušek požití alkoholu a okolnostmi střetu se dále zabývají. V současné chvíli již je Americká třída plně průjezdná.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!