Foto

Střet osobního auta a motocyklu

Tento motorkář prostě včera neměl dobrý den

pondělí 21. června 08:08 , aktualizace 08:17

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera dopoledne kolem desáté hodiny jel osmapadesátiletý muž se Škodou Superb po náměstí Svobody v Sušici, před budovou městského úřadu odbočoval vlevo, kdy chtěl zaparkovat na volném parkovacím místě. Přitom si kvůli nedostatku místa najel doprava, nedal ale znamení o změně směru jízdy a také přehlédl řidiče motocyklu značky BMW. Třiapadesátiletý motocyklista už nestačil na vozidlo včas nezareagoval a narazil do jeho levého předního boku.

     Na místo vyjeli policisté, hasiči i záchranáři. Hasiči zabezpečili místo střetu a sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, policisté zatím podrobili oba řidiče dechovým zkouškám. U řidiče osobního vozidla byla negativní, u motocyklisty ale vyšla s pozitivním výsledkem 0,3 promile, motocyklista pak přiznal, že skutečně pil předchozí večer a nenapadlo ho, že ještě druhý den nadýchá. Vzhledem k tomu, že během nehody utrpěl zranění, byl nakonec transportován do nemocnice v Sušici.

      Motorkář skutečně neměl dobrý den, nehodu nezavinil, motorku má rozbitou, je zraněný, při nehodě nadýchal a ještě při šetření dopravní nehody policisté zjistili, že motocykl nemá platnou technickou, protože mu skončila před deseti dny. 

Foto PČR

 
Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!