Foto

Střet osobního vozidla a cyklisty

Zraněného muže museli do nemocnice transportovat letecky

úterý 22. června 12:05 , aktualizace 13:30

Cyklista Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera před desátou hodinou dopoledne došlo ve Volšovské ulici v Sušici na kruhovém objezdu k dopravní nehodě, při které osobní vůz srazil cyklistu. "Pětačtyřicetiletá řidička s osobním automobilem Hyundai Santa Fe jela po kruhovém objezdu a měla v úmyslu odbočit vpravo do ulice Příkopy, přičemž před odbočením předjížděla šestasedmdesátiletého cyklistu jedoucího po kruhovém objezdu ve stejném směru. Při nájezdu na výjezd zkřížila cyklistovi dráhu a ten s jízdním kolem narazil do pravého boku vozidla, načež upadl na zem," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a zraněného si do péče převzali záchranáři, kteří vzhledem k závažnosti jeho utrpěného zranění povolali i vrtulník LZS z Líní, kterým byl cyklista následně letecky transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Požití alkoholických nápojů před jízdou policisté u řidičky i cyklisty vyloučili dechovými zkouškami, dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu Klatovy. 

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!