Foto

Střet traktoru s osobním autem

Při dnešní ranní nehodě byla zraněna řidička osobního vozu

pondělí 10. ledna 07:49 , aktualizace 09:31

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes ráno po sedmé hodině došlo na silnici č. 182/II mezi Zeměticemi a Merklínem ke střetu traktoru s přívěsem a osobního vozu. "Řidička narozená v roce 1999 jela s vozem Alfa Romeo ve směru na Merklín a při míjení s protijedoucím traktorem Zetor řízeným mužem narozeným v roce 1956 z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru a narazila do levého zadního kola traktoru," popsala tisková mluvčí policie.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, záchranáři si do péče převzali zraněnou řidičku. Ta byla po ošetření na místě transportována do nemocnice. Hasiči také museli pomocí sorbentu zlikvidovat hydraulický olej unikající z poškozeného traktoru. 

     Policisté o obou účastníků nehody vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami, okolnostmi a příčinou nehody se dále zabývají.

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!