Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet tří vozů na dálnici

Z místa bylo hlášeno zranění osob a požár jednoho z vozů

Autor: Jana Holá čtvrtek 21. března 09:22 , aktualizace 11:05

Dálnice Nehody


     Včera před pátou hodinou odpoledne došlo na sjezdu z dálnice D5 na Rokycany k dopravní nehodě, během které se střetly dva osobní vozy a vůz s plošinou a vlekem přepravující auta.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob a zahoření jednoho z vozů, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a vyloučili požár vozidla, zatímco záchranáři si do péče převzali dva zraněné.
     "Původně byla událost hlášena jako požár vozidla, ten ale vyšetřovatel nepotvrdil. Vzhledem k použití přenosného hasicího přístroje před naším příjezdem jsme pro jistotu prochladili motorový prostor," uvedl tiskový mluvčí hasičů.

     "U nehody měli záchranáři v péči dva muže. Muž narozený v roce 1986 byl na místě ošetřen a bez viditelných zranění ponechán na místě. Muž narozený v roce 1992 byl s lehčími zraněními transportován do nemocnice v Rokycanech," sdělila tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1992 jel s vozidlem Opel Corsa po dálnici D5 ve směru na Rozvadov, kdy se na 62. kilometru plně nevěnoval řízení a z pravého jízdního pruhu přejel do odbočovacího, kde zezadu narazil do jedoucího vozidla Seat Leon, které řídil muž narozený v roce 1987. Vlivem tohoto nárazu pak ještě vozidlo Seat narazilo do před ním jedoucí nákladní soupravy řízené řidičem narozeným v roce 1974. Všichni účastníci měli dechovou zkoušku s negativním výsledkem a policisté nehodu vyřešili v příkazním řízení," doplnil mluvčí policie. 

Foto HZS

 AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.