Foto Video

Střet vlaku s osobou

Vlak tělo zachytil a vláčel několik desítek metrů

neděle 9. ledna 09:44 , aktualizace 10:08

Železniční nehoda

Partner článku – KS Therm

     V noci na dnešek, krátce po půlnoci, došlo v Nýřanech na nádraží ke střetu nákladního vlaku s osobou. Podle prvotních informací přímo z místa by nemělo jít sebevraždu, ale muž měl před střetem bezvládně ležel těsně u kolejí. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. 


     Těžce zraněnému muži na místě poskytli neodkladnou první pomoc hasiči, provedli jeho transport a poté ho převzali záchranáři.  Ti pak muže transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň.
     "Okolo půlnoci nákladní vlak zachytil u kolejiště v Nýřanech ležícího muže narozeného v roce 1975. Policisté u strojvůdce provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem, zatímco u zraněného muže ji nebylo možné z důvodu jeho zranění provést, a proto policisté nařídili odběr krve," uvedla nám mluvčí policie.

     Dle našich informací si strojvedoucí všiml těla ležícího vlevo vedle kolejiště. Sice začal okamžitě brzdit, ale neměl šanci vlak zastavit, ten pak muže zachytil a kus vlekl. Muž utrpěl mnohačetné zlomeniny v horní polovině těla a také přišel o několik prstů na ruce.


 KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.