Foto

Střet vozů i převrácené auto

Záchranné složky ráno vyjížděly ke dvěma nehodám se zraněním

23. listopadu 2021 09:28

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Klimahome

     Dnes před šestou hodinou ráno došlo v Plzeňské ulici před Planou na Tachovsku došlo ke střetu osobních vozidel Ford a Volkswagen.
     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zlikvidovali pomocí sorbentu.
     Záchranáři si do péče převzali jednu zraněnou osobu. "Transportovali jsme ženu narozenou v roce 1989 do Stodské nemocnice s lehkým zraněním," uvedli záchranáři.

      O necelou hodinu později, kolem půl sedmé, došlo k havárii osobního vozu Mazda u Kočova. Vůz vyjel ze silnice a skončil převrácený mimo vozovku. I k této havárii vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární. I v tomto případě si záchranáři do péče převzali zraněnou ženu. "Do Stodské nemocnice jsme s lehkým zraněním transportovali ženu narozenou v roce 1993," uvedli záchranáři. 

     Okolnosti a příčinu obou nehod šetří policie.

Foto HZS

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.