Foto

Střet vozů na dálnici

Nehoda komplikuje provoz na dálnici mezi Plzní a Prahou

24. června 2021 12:45

Dálnice Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes před půl dvanáctou dopoledne došlo na 60. kilometru dálnice D5 ve směru z Plzně na Prahu přibližně u Rokycan k dopravní nehodě, při které se ve vysoké rychlosti střetly dva osobní vozy. Vozy skončily mimo těleso dálnice několik set metrů od sebe a na místo vyjely všechny záchranné složky.
     "Zajistili jsme místo události a odpojili akumulátory," uvedl tiskový mluvčí hasičů s tím, že v jednom z vozů byla zraněna žena, posádka druhého vozu zranění neutrpěla. "Z místa nehody transportujeme ženu ve věku přibližně 35 let bez viditelných zranění, avšak silně otřesenou. Směřujeme na akutní zónu fakultní nemocnice vzhledem mechanizmu dopravní nehody," doplnila tisková mluvčí záchranářů.
     Podle tiskové mluvčí policie přesnou příčinu a veškeré okolnosti nehody na místě šetří policisté dálničního oddělení Svojkovice, vyjádření policie doplníme hned jak bude k dispozici. Úsek kolem nehody je se vší opatrností průjezdný, provoz je pomalý, ale kolony se netvoří. 

Foto HZS

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.