Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Jedno z aut skončilo na chodníku a dva lidé v nemocnici

U střetu dvou vozů na Husově náměstí zasahují všechny záchranné složky

15. září 2023 13:19 , aktualizace 13:19

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři


     Dnes před půl dvanáctou došlo na Husově náměstí v Plzni k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy. Podle informací z místa jela slovenská řidička s vozem Hyundai Kotkovo ulicí od Přemyslovy a nedala přednost řidiči Škoda taxislužby Bolt jedoucímu ulicí Husova od Centrálního autobusového nádraží.

     Náraz byl tak silný, že byl jeden z vozů odmrštěn na chodník. Z místa bylo hlášeno zranění řidičky i řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody, zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a asistovali záchranářům při ošetřování dvou zraněných osob.

Oba zranění byli po ošetření na místě transportováni do nemocnice. "Záchranáři transportovali ženu narozenou v roce 1998 a muže narozeného v roce 1974 s lehkými zraněními na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

     "Řidička vozidla tovární značky Hyundai narozená v roce 1998 jela po ulici Kotkova do ulice Husova, nerespektovala dopravní značku Dej přednost v jízdě a nedala přednost v jízdě vozidlu tovární značky Škoda Octavia řidiče narozeného v roce 1974 jedoucímu po ulici Husova. Oba účastníci dopravní nehody utrpěli lehká zranění, oba měli dechové zkoušky negativní," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že dopravní policisté vyčíslili výši škody na obou vozidlech na celkových 260 tisíc korun a dopravní nehodu šetří.

     Místo nehody je s opatrností průjezdné.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost