Foto

Střet vozů na Slovanech

Nehoda komplikuje dopravu na Koterovské

2. listopadu 2020 09:34 , aktualizace 09:36

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Ke střetu osobních vozů Škoda Citigo a Citroen Xsara Picasso došlo dnes po osmé hodině ráno na křižovatce ulic Barrandova a Koterovská v Plzni.
     "Řidič Citroenu narozený v roce 1967 při vyjíždění z Barrandovy ulice nedal přednost vozu Citigo, řízenému mužem narozeným v roce 1980, který jel po Koterovské ve směru od nádraží," popsala tisková mluvčí policie okolnosti střetu.
     Při nehodě utrpěla zranění spolujezdkyně z vozu Citroen, kterou záchranáři po ošetření na místě transportovali do nemocnice. "Zzs z místa nehody transportovala ženu narozenou v roce 1971 s lehkým zraněním do Fakultní nemocnice na Lochotíně," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Dechové zkoušky na alkohol proběhly u obou řidičů s negativním výsledkem.
     Šetření na místě ještě probíhá, nehoda komplikuje dopravu.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.