Střílel na něj plynovkou a bil ho baseballkou

Spory o dívku se pořádně vyhrotily a skončily výhrůžkami zabitím

18. září 2018 13:41 , aktualizace 14:01

Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V sobotu 8. září pořádně vyvrcholily spory mezi dvěma mladými muži. Dle našich informací se oba muži přeli o tutéž ženu a střetli se v podvečer v Ostrově na parkovišti.
     Mladší z mužů nejprve o rok staršímu muži nadával, pak vytáhl krátkou střelnou zbraň, namířil na něj a vyhrožoval mu usmrcením. Dle mluvčí policie pak ze zbraně, naštěstí pouze plynovky, začal na soka i střílet a vystřelil dokonce několikrát.
     Následně se útočník vyřádil na autě napadeného muže, opakovaně do zaparkovaného vozidla kopal a poškodit ho, na vozidle byla později zjištěna škoda ve výši kolem 20 000 Kč.
     Poté si měl podezřelý čtyřiadvacetiletý muž dojít do svého vozidla dokonce i pro basebalovou pálku a znovu na muže zaútočit.
     "Ještě téhož dne byl podezřelý muž ostrovskými policisty zadržen a převezen na policejní služebnu k provedení procesních úkonů. Policisté z obvodního oddělení v Ostrově sdělili 24letému muži z Karlovarska podezření ze spáchání přečinů Nebezpečné vyhrožování, Poškození cizí věci, Výtržnictví a ve stádiu pokusu i Ublížení na zdraví. V případě prokázání viny může být u soudu potrestán odnětím svobody až na tři roky," dokončila mluvčí policistů.

Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.