Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Striptýz s více než třemi promile

Výsledku dechové zkoušky nevěřila, policistům nadávala a pak upadla

12. května 2021 16:51 , aktualizace 16:55

Alkohol Záchytka

     Včera krátce před jednadvacátou hodinou přijal operační důstojník policie oznámení, že v blízkosti Masarykova náměstí v Rokycanech se má pohybovat žena, která je evidentně pod vlivem návykových látek a právě se obnažuje.
     "Po příjezdu hlídka rokycanských policistů v ulici Míru zaregistrovala ženu sedící na lavičce, která jevila známky silné opilosti. Policisté ženu vyzvali k prokázání totožnosti a zjistili, že se jedná o pětatřicetiletou ženu z Mariánských Lázní. Ke svému chování žena uvedla jen to, že nedělá nic špatného, když na veřejnosti odhaluje svá intimní místa," popsala jednání ženy mluvčí policie.
     Její počínání policistům vysvětlil výsledek dechové zkoušky, který byla pozitivní s hodnotou přesahující tři promile alkoholu v dechu. Když policisté ženu seznámili s výsledkem dechové zkoušky, začala je, zřejmě na oplátku, častovat velice vulgárními výrazy. Pak se chtěla z lavičky zvednout, ale vzhledem k tomu, že málem opakovaně upadla, museli ji policisté podepřít a poté raději převézt k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici.
     Její protiprávní jednání nadále šetří policisté obvodního oddělení.

Foto: Ilustrační, obdobný případ


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí