Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Na muže spadl strom

Na místě zasahovaly všechny záchranné složky včetně vrtulníku LZS

14. prosince 2023 10:19 , aktualizace 10:19

Hasiči Policie Záchranáři

Partner článku – Toyota Dolák


     Včera po poledni vyrážely všechny záchranné složky do Jindřichovic na Sokolovsku, kde se při těžbě dřeva ulomila špička stromu a spadla na kácejícího dělníka.

     Pro zraněného muže povolala záchranná služba na místo vrtulník. Hasiči ze tří jednotek, zajistili prostor pro přistání letecké záchranné služby a postarali se o transport pacienta ve vakuové matraci z nepřístupného lesního prostoru.

     "Podle lékaře by nebyl pro pacienta šetrný způsob transportu v nosítkách na korbě čtyřkolky, mnohem šetrnější byl způsob tažení po sněhu až k místu, odkud hasiči přenesli pacienta v nosítkách až k vrtulníku," popsal zásah tiskový mluvčí hasičů.

     "Muž utrpěl středně těžké až těžké zranění hlavy, se kterým byl letecky transportován na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," sdělil nám mluvčí záchranářů. "Pacienta jsme transportovali v bezvědomí, ale oběhově stabilního," dodala mluvčí LZS.

     "Na obvodním oddělení Rotava případ zranění muže narozeného v roce 1974 evidujeme a v současné době okolnosti této události prověřujeme," doplnil mluvčí policie.

Foto HZS

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.