Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Viděli jste tuto velmi vážnou dopravní nehodu?

Policie hledá svědky dopravní nehody u Boru na Tachovsku

středa 10. ledna 15:51 , aktualizace 17:01

Nehody Pátrání Policie


     Minulý týden jsme informovali o velmi vážné dopravní nehodě, při které byl ve středu po šesté hodině večer sražen u Boru u Tachova muž.
     Policisté se touto nehodou stále zabývají a hledají případné svědky, kteří by mohli svými informacemi přispět jejímu objasnění.

     "Tachovští policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala 3. ledna letošního roku okolo 18:05 hodin na silnici č. II/200 mezi obcemi Čečkovice a Bor na úrovni budovy č. p. 477, kde došlo ke střetu chodce s vozidlem tovární značky Citroën Berlingo modrozelené barvy," uvedla tisková mluvčí policie.

     Policisté žádají občany, kteří spatřili samotnou dopravní nehodu nebo pohyb chodce po pozemní komunikaci, či projížděli místem v předmětný čas a mají ve svém vozidle umístěné záznamové zařízení, aby se ozvali na tel: 974 337 448 nebo 974 337 443. Informace mohou sdělit také na tísňovou linku 158.


O nehodě jsme informovali v článku:

Chodec musel být po střetu s autem uveden do umělého spánku

     Včera těsně po šesté hodině večer došlo v Nádražní ulici v Boru u Tachova k velmi vážné dopravní nehodě, během které osobní vůz srazil chodce.
     Z místa bylo hlášeno velmi vážné zranění hlavy sraženého muže, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby.

     Hasiči zajistili místo nehody, zatímco sraženého muže si do péče převzali záchranáři. "Pacient byl v umělém spánku s vážným zraněním hlavy transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli nám záchranáři.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1962 jel s osobním vozidlem tovární značky Citroën ve směru od obce Nová Hospoda do centra obce Bor, kdy v Nádražní ulici došlo z prozatím nezjištěných důvodů k střetu jeho vozidla s dosud neznámým chodcem."

     Policie nyní zjišťuje nejen, proč ke střetu došlo, ale i kdo je sražený muž. "Dechová zkouška byla u řidiče negativní, u chodce nebyla vzhledem k jeho zdravotnímu stavu dechová zkouška provedena, proto byl vyžádán odběr krve. V současné době zjišťujeme totožnost chodce," doplnila mluvčí policie.


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.