Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Na vlastní maminku vzal nůž a neváhal ji ani přidusit

Nepochopitelná loupež nepodařeného synáčka

Autor: Jana Holá středa 29. května 14:05 , aktualizace 16:25

Krádež Loupež Vazba Vloupání Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     V sobotu 25. května vypáčil pětadvacetiletý muž z Chebu okno rodinného domu své šestašedesátileté matky a vnikl do suterénu, kde po chvíli usnul na gauči. Jeho matka ho v domě objevila a i přes to, že tam neměl co dělat, nechala ho dál v klidu spát.

     To se ale seniorce vymstilo ihned po té, co se její syn probudil. "Po probuzení měl muž začít nožem ohrožovat svou matku, přitom jí vyhrožovat a chtít po ní, aby mu dala peníze nebo klíče od jejího vozidla. Poté ženu nutil, aby s ním jela k bankomatu a tam peníze vybrala.
     Žena tak nakonec ze strachu o svůj život a zdraví učinila, žádné peníze ale nevybrala, protože na účtu již finanční prostředky neměla,"
popsal mužovo surové jednání tiskový mluvčí policie.

     Muž poté matku odvezl k hraničnímu přechodu, kde se na jednom parkovišti pokusila z vozidla neúspěšně utéct. "Žena začala křičet, muž jí přiložil ruku na ústa a držel jí tam tak dlouho, než se jí začalo špatně dýchat. Po chvíli mu žena ze strachu vydala peníze ve výši několika stovek korun, které měla u sebe, a její syn z automobilu utekl," pokračoval mluvčí policie s tím, že na útěku muž vnikl na další pozemek domu v Chebu, odkud odcizil pracovní obuv.

     "Případem se okamžitě začali zabývat chebští policisté a kriminalisté, kteří pětadvacetiletého muže po několika hodinách zadrželi.
     Proti muži kriminalisté zahájili trestní stíhání a obvinili ho ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a trestných činů krádeže a porušování domovní svobody.
      P
olicisté zároveň podali státnímu zástupci podnět na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval a na základě následného rozhodnutí soudu byl muž do vazby vzat," doplnil mluvčí s tím, že  v případě odsouzení muži hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustračníAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.