Synáček za všechny prachy, doslova

Muž jménem své matky uzavřel celkem 23 úvěrových smluv a pak jí ještě prodal auto

17. července 2019 10:11 , aktualizace 10:36

Partner článku – Avalon Wellness

     Policisté nyní šetří skutečně neuvěřitelný případ, pětatřicetiletý muž z Karlových Varů měl prostřednictvím internetu jménem své matky a samozřejmě bez jejího vědomí, uzavřít v období během června 2018 a začátkem července 2018 celkem 23 úvěrových smluv. Předmětem těchto smluv bylo poskytnutí finančních prostředků, které mu pak byly poskytnuty a muž peníze použil pro svoji potřebu.
     Toto však ještě není vše. "Muž dále v úmyslu, že nedostojí smluvním závazkům, uzavřel se společností jménem své matky kupní smlouvu dle které, bez jejího vědomí prodal její vozidlo značky Škoda. Vozidlo však i přes smluvní povinností vůči společnosti prodal za stejnou částku jiné osobě," doplnila mluvčí policie s tím, že muž svým jednáním způsobil škodu, která je odhadnuta kolem 350 000 Kč.
     Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality z Karlových Varů již zahájili trestní stíhání muže pro spáchání pokračujícího přečinu Úvěrový podvod v souběhu s přečinem Poškození cizích práv a pro spáchání přečinu Zpronevěra. V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody až na pět let.Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.