Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zablokoval železniční přejezd a pak nadýchal 3,82 promile

Policisté v noci na dnešek řešili nehodu dalšího těžce opilého řidiče

Autor: Petr Novák neděle 25. února 03:16 , aktualizace 11:25

Alkohol Cizinci


     V noci na dnešek před jednou hodinou nezvládl řidič přejet železniční přejezd v Tachově, vyjel z vozovky a zůstal na obrubníku zaklíněný spodní částí svého vozidla.

     Vzhledem k tomu, že událost se obešla bez zranění, na místo vyjížděli jen policisté a strážníci Městské policie Tachov. Již na první pohled bylo zcela zřejmé, proč Ukrajinec, který vozidlo řídil, nedokázal přes přejezd přejet a provedená dechová zkouška to již jen potvrdila.

     "Muž narozený v roce 1985 se na výzvu policistů podrobil dechové zkoušce, která byla s pozitivním výsledkem 3,82 promile alkoholu v dechu," uvedla nám mluvčí policie.

      Vzhledem k tomu, že muž k přejezdu přijížděl již s proraženou pneumatikou a jeho vozidlo neslo známky střetu zřejmě s jiným vozem, je velmi pravděpodobné, že boural ještě před incidentem na přejezdu, a tak se policisté nehodou dále zabývají.


 


Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.