Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto Video

Tak tenhle šlendrián mohl v Plzni zabíjet

Tuny cihliček se dnes ráno zřítily z několikametrové výšky

16. října 2019 12:13 , aktualizace 18:40

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Dnes kolem deváté hodiny dopoledne se z domu na rohu Rychtaříkovy a Neumannovy ulice zřítila veliká část předsazené fasády domu. 
     Dle dotázané stavební firmy jde o fasádní cihličky o odhadované váze asi pět tun, které se utrhly z boční stěny domu a zřítily se do vjezdu, kterým okolní obyvatelé projíždějí nebo procházejí do krytého parkovacího stání ve vnitrobloku. Tento průjezd mezi domy také slouží jako kuřárna pro pracovníky kancelářské budovy v Rychtaříkově ulici, podél jejíž zadní části průjezd vede.
  Je tedy obrovským štěstím, že v době zřícení fasády zde nikdo nebyl, protože následky by mohly být děsivé.
     Na místě nyní pracuje policie a místo je pro veřejnost uzavřené policejní páskou.  
     "Na místě jsme byli, vyrozuměli jsme a poučili odpovědnou osobu, která zajistí označení a uzavření místa, aby nedošlo k úrazu osob," uvedla nám tisková mluvčí policie.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.