Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Tak tohle na Adventních trzích určitě potkat nechcete

Muž nadýchal 4,15 promile alkoholu v dechu a žena se svými 3,17 promile za ním rozhodně nijak nezaostávala

20. prosince 2023 18:53 , aktualizace 18:57

Alkohol Městská policie Záchytka


     Včera večer museli strážníci městské policie vyjet na oznámení, že na náměstí Republiky v Plzni řádí dva opilci a svým chováním značně obtěžují ostatní návštěvníky Adventních trhů.

     "Po příjezdu na místo jsme nalezli na zemi ležící ženu s mužem v bujaré náladě a v jejich blízkém okolí se vznášel silný zápach po alkoholu. Třiačtyřicetiletý muž a třiatřicetiletá žena byli v takovém stavu opilosti, že sotva dokázali srozumitelně komunikovat, a o tom, že by sami dokázali z místa odejít, nemohla být ani řeč," popsala nám chování dvojice mluvčí městské policie.

     Provedení dechových zkoušek u obou opilců pak vše vysvětlilo. Muž nadýchal 4,15 promile alkoholu v dechu a žena se svými 3,17 promile za ním rozhodně nijak nezaostávala.

     Oba výtečníky tak čekal transport do protialkoholní záchytné stanice.

Foto: MP

 Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.