Foto Video

Tento muž okradl spícího na lavičce

Spícího obral o hodinky, klíče, mobilní telefon i peněženku s platebními kartami

středa 27. května 10:58 , aktualizace 10:58

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Plzeňští policisté pátrají po muži, který je podezřelý, že v neděli 10. května využil spánku devětačtyřicetiletého muže, který to zřejmě přehnal s alkoholem a usnul na jedné z laviček v Plzni na Slovanech. Drzý zloděj odcizil poškozenému muži náramkové titanové hodinky, klíče, mobilní telefon a peněženku s platebními kartami, se kterými následně provedl několik plateb.
     Policisté v případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a v rámci objasňování případu získali mimo jiné kamerové záznamy, na kterých je zachycen podezřelý muž.

     Jedná se o muže ve věku cca 30 let, asi 185 cm vysokého, štíhlé postavy, tmavě hnědých, krátce střižených vlasů. Muž byl oblečen do tmavě modré mikiny na přední zapínání, tmavých kalhot a tmavých sportovních bot. 
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.