Foto Video

Tereza Š. je na svobodě a na novináře vytáhla nůž

Nebezpečná dívka se opět volně pohybuje po Plzni

24. května 2017 11:13 , aktualizace 15:21

Drogy Zbraně


     Znovu se zabýváme případem osmnáctileté Terezy Š., která opět skončila v policejní cele, poté co se svým kolegou vykradla nápojový automat ve Fakultní nemocnici Plzeň na Lochotíně. Jak jsme informovali včera, oba byli na místě zadrženi a při osobní prohlídce u nich byly nalezeny drogy, konkrétně pervitin. 
     Všichni naši čtenáři očekávali, že Tereza po porušení slibu, který dala soudkyni, konečně skončí ve vazbě, ale bohužel tomu tak není.
     Její spolupachatel poškození automatu vzal dle našich informací držení drog na sebe, čímž zřejmě bude obviněn a stíhán pouze on. Tím pádem Tereza Š. právně žádný slib neporušila a tak jen pár hodin poté, co jsme informovali o její noční zlodějské výpravě do nemocnice, jí policisté museli propustit.
     Včera kolem páté odpoledne tedy Tereza vyšla z cel předběžného zadržení opět na svobodu.
     O tom, co za člověka Tereza Š. je, si můžete udělat obrázek sami z přiloženého videa. Tato dívka se totiž při pokusu o rozhovor na našeho kameramana nerozpakovala vytáhnout nůž. Samozřejmě jsme situaci v centru města mezi lidmi nechtěli gradovat a pokus o rozhovor rychle ukončili. Tereza Š. tak s nožem v ruce samolibě odkráčela směrem k náměstí Republiky.  

Již jsme psali: Tereza Š. podvedla soudkyni již po 48 hodinách