Video

Terorizoval celou obec

Muže táhl za nohu po schodech a s nožem v ruce vyhrožoval smrtí policistům

25. září 2018 10:36 , aktualizace 13:24

Napadení Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…


     Jeden muž dokázal terorizovat celou vesnici. Vše začalo, když útočník na místě veřejnosti přístupném fyzicky napadl 50letého muže. „40letý muž z Karlovarska měl dalšího muže chytit pod krkem a strčit ho ze schodů. Poté ho vlekl za nohu po schodech a kopal ho do těla. Dále mu měl rozšlapat brýle a způsobit mu tak škodu zhruba 14 000 Kč,“ popsala jeden z útoků mluvčí policie.
     Násilí ale pokračovalo a na začátku minulého týdne vykopl tento muž vchodové dveře do bytu své příbuzné a povalil jí na zem. Poté do ní měl kopnout a vyhrožovat jí usmrcením. Když žena začala volat o pomoc, tak z bytu utekl.
     Tentýž den v místním rekreačním zařízení poškodil dveře od WC, rozbil skleněnou výplň okna a pěstmi poškodit zástěny u kiosku s občerstvením. Dále měl s nožem v ruce vyhrožovat zde přítomným hostům, kteří ze strachu utekli.
     Vše vyvrcholilo, když muž začal po vsi hledat i dva místní policisty a přitom několika osobám v obci řekl, že až je chytí, tak je zabije. „Jednoho z policistů měl dokonce potkat před místním obchodem a vyhrožovat mu. Navíc mu měl uvést, že ví o tom, že má rodinu a kde bydlí. Druhého policistu měl hledat s nožem v ruce a uvést, že ho jde zabít. U obou policistů vzbudil důvodnou obavu o jejich život a i o život jejich rodin“" opět popsala mužovo řádění mluvčí policie.
     Lidé se naštěstí již bát nemusí, po tomto posledním incidentu byl muž zadržen a převezen na policejní služebnu k provedení procesních úkonů. Po jeho obvinění policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Soudce muže poslal do vazební věznice, kam byl následně eskortován policisty.
     „Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání 40letého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání přečinů Porušování domovní svobody, Nebezpečné vyhrožování, Násilí proti skupině a jednotlivci, Poškození cizí věci, Výtržnictví a Vyhrožování s cílem působit na úřední osobu,“ uzavřela celý příběh mluvčí.

 

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…