Foto Video

Těšínskou v Plzni uzavřely dvě nehody

Opilý řidič způsobil na Jateční nehodu, ujel od ní a v Těšínské se čelně srazil s dalším autem

8. srpna 2019 20:17 , aktualizace 21:28

Alkohol Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet


     Dnes večer před šestou hodinou došlo v Plzni na Jateční ulici k relativně banální dopravní nehodě, po které se ale jeden z účastníků pokusil ve voze Volkswagen Golf ujet.
     Podezřelý neujel daleko, při střetu s protijedoucím vozem Toyota si totiž poškodil levé zadní kolo a podle svědků tak v Těšínské ulici jeho vůz kličkoval ze strany na stranu. Na mostě pak přejel Golf do protisměru a čelně narazil do protijedoucího vozu Audi A4.
      Zatímco nehoda v Jateční se obešla bez zranění, v Těšínské bylo hlášeno více zraněných, takže k nehodě vyrazily všechny záchranné složky.
      "Na místě jsme ošetřili a následně do nemocnice transportovali dva muže ve věku asi 60 a 70 let. Oba se středně těžkými zraněními, při vědomí, na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla mluvčí záchranářů.
     Podle informací svědků z místa utrpěl řidič Volkswagenu otevřenou zlomeninu kotníku, zatímco jeho spolujezdec hlavou rozbil čelní sklo. Do nemocnice byl nakonec transportován i řidič vozu Audi.
     Proč chtěl řidič Volkswagenu ujet od relativně banální nehody se ukázalo ve chvíli dechové zkoušky na alkohol, nadýchal totiž více než jedno promile.
     "Řidič Volkswagenu narozený v roce 1958 nadýchal při zkoušce na alkohol 1,15 promile," uvedla tisková mluvčí policie.
     Po dobu zásahu záchranných složek byla Těšínská ulice uzavřena, v tuto chvíli je provoz řízen kyvadlově. 


 


      

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.