Sedmdesát tisíc, to již zavazuje! Více než pět let práce, od hledání stop k vrahům až po pátrání po majiteli koťátka

Těžce opilý usnul na WC a pak řádil na náměstí

Vnitřní prostory toalet znečistil výkaly a odpadky, škoda je 20,000 korun

26. října 2018 14:27 , aktualizace 14:30

Alkohol Vandalství Zadržení pachatele

Partner článku – Prestol Holding

     V noci na dnešek pobíhal po Kladrubech po náměstí značně opilý muž a vulgárně pokřikoval.
     "Stříbrští policisté přijali dnešního dne kolem 2:15 hod. oznámení o hlasitém a vulgárním projevu muže na náměstí v obci Kladruby. Policejní hlídka, která na místo přijela, tam zadržela 27letého místního muže," uvedla mluvčí policie.
     Dalším šetřením a výslechem dotyčného policisté zjistili, že muže kolem šesté odpoledne předchozího dne uzamkli na veřejných toaletách, kde usnul.
     Muž se vzbudil, zřejmě v odvetě zašpinil vnitřní prostory toalet výkaly a odpadky, poté vytrhl kovové madlo, kterým rozbil okno toalet a vzniklým otvorem vylezl ven z budovy do prostor dětského hřiště. Odtud pokračoval ke vstupním dveřím toalet a následně se pohyboval po náměstí, kde rušil noční klid do doby, než byl zadržen policisty.
     "Naši policisté s mužem provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní a přístroj naměřil 2,74 promile alkoholu. Muž byl převezen k provedení dalších úkonů na stříbrské obvodní oddělení. Případem se policisté i nadále zabývají, vzniklou škodu odhadli na 20 000 korun," dokončila mluvčí policie.

Foto: Ilustrační


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost