Těžce ožralý řidič i se spolujezdcem po nehodě usnuli v autě

Tak tento řidič aspiruje na titul "Blbec roku" - do vypršení zákazu řízení mu zbývaly pouhé tři dny

pátek 27. března 15:26 , aktualizace 15:35

Partner článku – Mraknet

     Když tachovští dopravní policisté včera před čtvrtou hodinou odpoledne vyjížděli do Čečkovic řešit dopravní nehodu, samozřejmě ještě nemohli tušit, že půjde o jednu z nejkurióznějších dopravních nehod tohoto roku.
     Vše začalo tím, že čtyřiapadesátiletý řidič vozidla Škoda Felicia na parkovišti u místní prodejny najel přední částí vozidla do dřevěného obložení budovy, na místě nezastavil a ujel do nedalekého Boru.
     V Boru na parkovišti muž s vozidlem zastavil, alkohol nad ním ale zvítězil a tak on i jeho třiačtyřicetiletý spolujezdec ve vozidle spokojeně usnuli. Krátce na to bylo vozidlo vypátráno policisty, kteří vyvinuli značné úsilí, oba muže vzbudili a s řidičem provedli dechovou zkoušku, která ukázala 3,39 promile alkoholu.
     Aby to nebylo všechno, policisté provedenou lustrací v evidenci řidičů také zjistili, že dotyčný má vyslovený zákaz řízení všech motorových vozidel až do 29. března letošního roku a tedy mu měl vypršet za tři dny.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.