Foto Video

Americká třída v noci: toluen, marihuana, pervitin

Pojďte se s námi podívat na to, co vše může zažít člověk, který v noci cestuje přes Plzeň

pátek 13. května 19:48 , aktualizace 19:48

Cyklista Drogy Městská policie

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Jak snadno se v Plzni člověk může setkat s drogami, i jak snadné je se k nim dostat, se v noci na dnešek přesvědčil mladý muž, který včera v noci cestoval přes západočeskou metropoli.

     Vše začalo na zastávce U Práce na Americké třídě, kde mladý muž uviděl opravdu prapodivného cyklistu, který se na další cestu posiloval pořádnými nádechy z hadříku, který si poléval toluenem z plechovky.
     Muž potácejícího a pokřikujícího narkomana, který byl v takovém stavu, že nedokázal ani stát, natočil na mobilní telefon, takže se tímto zážitkem můžete pokochat i vy.

     Pak ale přišel další šok. "Omlouvám se za sprostá slova ve videu, ale je fakt k nasrání, když jede člověk z práce a potká touleňáka. OK, to jsem ještě bral sportovně. Kdyby dělal bordel nebo napadl tu starší paní, která tam seděla na lavičce, dostal by výchovnou a počkal bych na policii.
     Pak ale ke mě přijde nějaký další blb a začne nabízet trávu a pervitin?  To už je vrchol ta Plzeň jde fakt do kopru,"
napsal nám.


      Muž celou věc oznámil na městskou policii, ale na výsledek již počkat nemohl, protože mu jel poslední spoj domů. "Když jsem odjížděl, stále si tam zvesela počuchával," doplnil nám ještě.

      Podle dalšího svědka muž na kole, který ředidlo čichal i za jízdy, odjel po Americké třídě směrem k Hlavnímu nádraží. My jsme se samozřejmě na případ zeptali tiskové mluvčí městské policie, která nám potvrdila, že hlídce se podařilo muže najít, zastavit a zkontrolovat.
     "Kolem půl dvanácté hlídka u Mrakodrapu zastavila cyklistu, který po Americké třídě jel na neosvětleném kole v protisměru. Muž narozený v roce 1994 při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 0,5 promile," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že celou věc bude dál řešit správní orgán.

Poslední foto zdroj MP po zadržení muže

 Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.