Foto

Tomáš Řepka z Věznice Plzeň nevyjde

Soud dnes zamítl podmínečné propuštění Řepky z vězení

11. listopadu 2019 12:03 , aktualizace 12:33

Partner článku – Avalon Wellness

     Plzeňský soudce Ondřej Klůs dnes dopoledne na jednání, které proběhlo přímo ve Věznici Plzeň, zamítl podmínečné propuštění Tomáše Řepky z vězení. Řepka si v Plzni odpykává trest za zpronevěru luxusního Mercedesu, internetové útoky na svou bývalou manželku a opakované řízení vozidla v opilosti.
      Dle vedení věznice je Řepka bezproblémový vězeň, který ve výkonu trestu pracuje v pekárně v Kaznějově.
      Podle soudu prý ale Řepka dosud neprokázal polepšení, svou trestnou činnost naopak bagatelizoval a proto ve věznici zůstane. „Nepřesvědčil nás o tom, že chápe význam trestu za své trestné činy a mluví o nich, že to byla klukovina," zdůvodnil své zamítavé rozhodnutí soudce.

Původní článek z 12.6.

     V pátek byl za přísně utajených podmínek, jinak ale v běžné eskortě spolu s dalšími vězni, do Věznice Plzeň převezen momentálně zřejmě nejsledovanější český vězeň Tomáš Řepka.
     Vedení věznice sice odmítlo tuto informaci jakkoli komentovat, ale podle našich, velmi přesných informací, je Řepka již i zařazen na běžný oddíl mezi ostatní vězně. "Chová se skromně a nepožádal ani o žádné výhody," řekl nám dnes náš zdroj s tím, že se Řepka nesnaží nijak vyčnívat z davu a dle něj si chce trest odkroutit rychle a bez problémů.
     Řepka je odsouzen za zpronevěru, pomluvu a maření výkonu úředního rozhodnutí.

Foto intetrnet a KP

 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.