Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Po brutálním útoku napadený částečně oslepl

Poznáte ženu, která viděla a možná i znala útočníky u Nekonečného Šumu v Plzni v Doudlevecké ulici?

16. září 2022 15:57 , aktualizace 16:25

Napadení Pátrání

     Plzeňští kriminalisté už rok pracují na případu zvlášť závažného zločinu Těžké ublížení na zdraví s trvalými následky, ke kterému došlo v noci z pátku na sobotu 4. září 2021 v Plzni v Doudlevecké ulici poblíž baru Nekonečný Šum v době od 02:49 do 02:53 hodin.

     Na místě tenkrát zasahovali jak policisté, tak i záchranáři, kteří napadeného muže narozeného v roce 1996 transportovali do nemocnice s rozsáhlými a vážnými raněními obličeje. Vyšetřování případu následně převzali kriminalisté.
     Bohužel i přes veškerou snahu lékařů napadený mimo jiné i oslepl na jedno oko.

     "V souvislosti s tímto případem již byly obviněny tři osoby. V rámci vyšetřování kriminalisté ještě získali kamerový záznam, na němž je zachycena neznámá žena, která by mohla být důležitým svědkem pro řádné objasnění případu. Bohužel přes veškerou snahu se jim ženu nepodařilo ztotožnit a proto se obracejí i na veřejnost se žádostí o pomoc," uvedla nám mluvčí policie.
     Podle našich informací není ani vyloučeno, že pachatelé mohli ženu znát, avšak její jméno odmítli uvést.

     Policisté proto prosí o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat ženu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. 

T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.