Foto

Na přechodu srazil ženu se psem

Žena dopadla na kapotu a hlavou rozbila čelní sklo

13. července 2021 17:14 , aktualizace sobota 17. července 09:06

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Klimahome

     Dnes po čtvrté hodině odpoledne došlo v Čemínské ulici v Městě Touškově k dopravní nehodě, při které řidič s vozem Nissan Note srazil ženu s pejskem. Podle informací z místa jel řidič narozený v roce 1963 směrem od Čemin, když na přechodu pro chodce přehlédl zleva přecházející ženu se psem. Při střetu žena upadla na kapotu vozu a hlavou prorazila čelní sklo vozu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, jako první dorazili místní dobrovolní hasiči, kteří zajistili místo události a ženě narozené v roce 1983 poskytli předlékařskou první pomoc. Následně si jí do péče převzali záchranáři. "Sražená chodkyně byla při vědomí transportována na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů. Policie nyní na místě šetří veškeré okolnosti střetu, provoz v místě je řízen kyvadlově. Příbuzní ženy také hledají psa, který při nehodě utekl.

    Ve stejné době, kdy hasiči vyjížděli na pomoc sražené chodkyni v Městě Touškově zasahovali jejich kolegové v Plzni:

Požár v centru Plzně

Požár v centru Plzně

13. 07. 2021, 17:44, aktualizace 13. 07. 2021, 17:49

Hasiči z bytu vynesli a za pomoci kyslíku ošetřili kočku


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.