Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zloděj si z trafiky udělal samoobsluhu

Již druhé vloupání do stejné provozovny během jediného měsíce

19. prosince 2022 09:18 , aktualizace 09:58

Krádež Vloupání

     V sobotu před desátou hodinou večer došlo v Majerově ulici v Plzni na Borech ke vloupání do prodejny tabáku u obchodu Billa.
     Podle našich informací zloděj tuto prodejnu během posledního měsíce navštívil již podruhé a scénář je vždy stejný, pachatel poprvé rozbil skleněnou výplň dveří, v dalším případě již stačilo jen prokopnout dřevotřískovou desku, kterou byl otvor ve dveřích zajištěn. Poté zloděj pronikl dovnitř, z police sebral krabičky cigaret a během pouhých pár vteřin objekt opustil.

     Stejným způsobem proběhlo vloupání i tuto sobotu a ačkoli hlídka bezpečnostní služby na místo dorazila během pouhých tří minut, pachatel i s kořistí za několik tisíc korun již stačil z místa zmizet.

     Šetření případu si převzali přivolaní policisté, kteří prostor uzavřeli páskou a byl povolán technik k zajištění veškerých dostupných kriminalistických stop. O případu na žádost policie informujeme až dnes, abychom nenarušili probíhající šetření.
     "V souvislosti s tímto vloupání již policisté prověřují konkrétní osobu," uvedla nám dnes tisková mluvčí policie.


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost