Foto Video

Tragická havárie, muž zemřel ve vraku auta

Dnes ráno došlo k další smrtelné dopravní nehodě

1. července 2018 12:43 , aktualizace 13:21

Nehody Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     K tragické havárii došlo dnes nad ránem za Planou ve směru na Černošín za odbočkou na Týnec."Operační důstojník na lince 158 přijal krátce před osmou hodinou ranní oznámení o havarovaném vozidle, které je převrácené na střechu v příkopu," uvedla k tomuto případu mluvčí policie. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky.
     Vozidlo Seat, které zde jelo po rovném úseku silnice zatím z neznámého důvodu vyjelo z vozovky a narazilo do betonového mostku, který částečně rozdrtilo a převrátilo se do příkopu na střechu. Náraz byl natolik silný, že se motor protlačil přístrojovou deskou.
     Hasiči vozidlo obrátili zpět na kola, ale ve vozidle nalezli už jen mrtvé, zaklíněné tělo staršího řidiče, které museli z vraku vyprostit. Po vyproštění tělo ohledal koroner a převzala si ho pohřební služba.
     Možnou příčinou této tragické havárie mohl být mikrospánek řidiče, případně náhlé zhoršení jeho zdravotního stavu. Vozidlo převáželo větší množství potravin a vybavení možná pro stánkový prodej, takže není vyloučena ani únava řidiče.
     "Případ si převzali kriminalisté a nařídili soudní pitvu, která má objasnit přesnou příčinu úmrtí sedmašedesátiletého řidiče," dokončila mluvčí policie.
    
    
     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.