Dva mrtví - přejeli a usmrtili sedícího i močícího muže!

Tragická noc jako z hororu - na Rokycansku dva lidé zemřeli zcela zbytečně

14. října 2018 19:35 , aktualizace 20:39

Partner článku – Mraknet

     Na tento víkend policisté v našem kraji dlouho nezapomenou. Proběhlo několik vážných dopravních nehod během kterých zemřeli lidé, manžela postřelil milenec jeho ženy, Plzeň zažila zatím snad největší dopravní kolaps, v Plzni se nyní vyšetřuje zřejmě první letošní vražda a to se smutným výčtem tohoto víkendu nekončíme. Nyní ještě musíme informovat o zcela zbytečné smrti dokonce dvou mužů, za kterou zřejmě v obou případech stojí velké množství vypitého alkoholu.

Přejel a usmrtil sedícího muže

     V noci na dnešek, krátce před půlnocí, řidič vozidla Fiat Ducato vyjížděl v Rokycanech z parkovacího stání, nevšiml si ale, že mu před autem sedí dle všeho opilý muž. Řidič bohužel opilce přejel a muž byl na místě mrtvý.
     "Zkouška na alkohol u řidiče narozeného v roce 1983 byla s negativním výsledkem, muž narozený v roce 1976 zemřel na místě. Přesná příčina dopravní nehody je zatím v šetření," uvedla k případu mluvčí policie.

Přejeli a usmrtili močícího muže

     Jen o pár hodin později, před pátou hodinou ranní došlo k další, velmi podobné nehodě, tentokrát u obce Skořice. 
     Mladý Rumun jel se svými kamarády, dvěma Rumuny a Češkou, ve 
vozidle Volkswagen Passat, ale cestou si potřeboval odskočit na malou potřebu, proto zastavil u pole a šel se za auto vymočit. Někdo z jeho opilých kamarádů však sedl za volant a rozjel se, bohužel právě směrem, kde stál řidič a přejel ho. Zda mělo jít o vtip či to byla pouhá náhoda, zatím známo není.
     Na místo byly přivolány všechny složky IZS, ale ani tentokrát se muže nepodařilo zachránit.

    "Můžeme potvrdit, že došlo ke sražení cizince narozeného v roce 1996. Muž zraněním podlehl. Kdo řídil vozidlo zatím není známo," uvedla k případu mluvčí policie. Dle našich informací byli všichni zajištění účastníci nehody pod vlivem alkoholu a zapírají, že by vůz řídili právě oni.

Foto ilustrační
Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.