Foto

Tramvaj smetla auto na kruhovém objezdu

Kolaps dopravy - nehoda společně s uzavírkami naprosto zneprůjezdnila Slovany i Doudlevce

13. června 2019 11:01 , aktualizace 11:20

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Ke střetu tramvaje s osobním vozem došlo dnes před půl jedenáctou dopoledne na Náměstí Generála Píky.
     Nehoda se podle informací z místa obešla bez zranění, značně však zkomplikovala již tak složitou dopravní situaci na Slovanech. Tam totiž dnes ke stávajícímu omezení provozu na Slovanské třídě přibyla ještě uzavírka Malostranské ulice v místě křižovatky s náměstím Milady Horákové. Do zákazu je povolen vjezd pouze MHD. Ostatní provoz je obousměrně naveden do Jasanové ulice.
     Tato uzavírka je plánována asi do 21. července.
     Provoz po Slovanské třídě zůstává ve stejném režimu jako dosud, průjezdné křižovatky jsou pouze Jasanová a Motýlí, Částkova ulice, kam je umožněné levé odbočení ve směru do centra jako náhrada za uzavřenou Malostranskou ulici.
     Vzhledem k těmto okolnostem doprava na celých Slovanech, v Doudlevcích, ale i na příjezdu do Plzně na Nepomucké ulici již od rána kolabuje. Autobusy a trolejbusy nabírají desítky minut zpoždění a problémy hlásí i rozvozci zásobující firmy po celé Plzni. Například řidiči Plzeňského Prazdroje hlásí až několikahodinové zpoždění na trase. 
     Policie proto vyzývá řidiče, aby, pokud mají možnost, zvolili jinou trasu.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.