Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Čelní střet autobusu s autem - více zraněných

Vážná nehoda zcela uzavřela obchvat kolem Třemošné, zasahují zde všechny složky IZS

3. července 2019 17:42 , aktualizace 20:05


     Dnes před pátou hodinou odpoledne došlo na obchvatu kolem Třemošné, u odbočky na Horní Břízu, ke čelnímu střetu autobusu ČSAD s osobním automobilem Renault.
     Z místa bylo hlášeno více zraněných. Na místo vyrazily všechny záchranné složky, tedy několik vozů záchranné služby, vůz s lékařem a několik vozů hasičů. 
     Renault, který řídila žena, byl po střetu s autobusem odražen mimo silnici do příkopu a řidička byla vážně zraněná. Autobus pak pokračoval v neřízené jízdě na opačnou stranu silnice, vyjel z ní, pokračoval polem a zůstal zapadlý přední nápravou v příkopu. V autobusu bylo asi šest zraněných včetně jednoho dítěte. Silnice je zcela uzavřená.

Aktualizace: Z místa nakonec byli podle záchranné služby do nemocnice transportovány čtyři ženy, jeden muž a jedno dítě. Všichni zranění měli být při vědomí.

Aktualizace: Z dosavadního šetření vyplývá, že řidička narozená v roce 1967 a jedoucí ve vozidle Renault Clio, jela z vedlejší komunikace od Třemošné na Horní Břízu a nedala přednost v jízdě autobusu řízenému mužem narozeným v roce 1964 jedoucímu po hlavní komunikaci od Kaznějova na Plzeň. Alkohol byl vyloučen u obou řidičů dechovými zkouškami a komunikace bude ještě asi dvě hodiny zcela uzavřená.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.