Aktuálně Foto

Čelní střet auta s autobusem - na místě několik zraněných

Řidiče auta museli z vozu vyprostit hasiči, do nemocnice ho transportuje vrtulník

16. října 2018 11:28 , aktualizace 17:05

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

 

   Dnes před jedenáctou hodinou dopoledne došlo na silnici mezi Klatovy a Čížovem k čelnímu střetu autobusu s osobním vozem.
     "Řidič s vozidlem Škoda Felicia v zatáčce vjel do protisměru, kde došlo ke střetu s autobusem. Dopravní policisté šetří nehodu na místě," popsala událost tisková mluvčí policie..
     Při střetu utrpělo zranění několik osob, a na místo tak vyrážely všechny záchranné složky a pro řidiče, kterého ze Škody vyprostili hasiči, startoval i vrtulník LZS.
     "Na místě jsme ošetřili tři zraněné, muže narozeného v roce 1957 transportujeme letecky na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň, dvě starší ženy transportujeme pozemní cestou na chirurgickou ambulanci Klatovské nemocnice. Ženy nejsou ohroženy na životě," uvedli záchranáři.
     Řidič autobusu na místě uvedl, že vozidlo jelo proti němu v protisměru, nejprve doufal, že se mu řidič osobního vozu vyhne, pak se pokoušel i sjet ze silnice, ale Felicie jela přímo na něj, takže neměl sebemenší šanci nehodě zabránit. Pak ještě doplnil, že ze dvacet let jeho řidičské praxe jde o druhou stejnou nehodu. Poprvé to také byla Felicia, také červená a dokonce také řízená starším řidičem.

Foto: Hasiči


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.