Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motorkář najel do svého prudce brzdícího kolegy

Dva motocyklisté po nehodě skončili v nemocnici

Autor: Petr Novák pátek 10. května 18:58 , aktualizace 19:57

Nehody

Partner článku – Cortusa_group


     Dnes před šestou hodinou večer došlo u Nýrska k dopravní nehodě, během které došlo ke kolizi dvou motocyklů. Z místa byl původně hlášen střet dokonce tří motocyklů a zranění více osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

    "Na místě zasahovala jednotka sboru dobrovolných hasičů Nýrsko a HZS z CHS Klatovy. Při příjezdu jednotky sboru dobrovolných hasičů byli již na místě záchranáři. Při nehodě byly dvě zraněné osoby a hasiči asistovali u jejich ošetřování a zároveň provedli posyp uniklých provozních kapalin i protipožární opatření," uvedl nám mluvčí hasičů s tím, že oba zranění motorkáři byli po ošetření transportováni do nemocnice.

     Jak k nehodě došlo nám poté popsala tisková mluvčí policie: "Řidič motocyklu Honda narozený v roce 1979 jel Nýrskem po Klostermannově ulici, kdy podle dosud zjištěných skutečností přehlédl odbočku do ulice U Koupaliště, v důsledku čehož začal brzdit. Za ním jedoucí řidič motocyklu Augusta narozený v roce 1977 nedodržel bezpečnou vzdálenost a došlo ke střetu.
     Dechové zkoušky na alkohol u obou řidičů byly negativní, příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají."

Foto HZS

Cortusa_group

Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti. Neděláme jen pouhé stavební projekty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.