Foto

Trojice policistů muži rozmluvila sebevraždu

Muž s více než dvěma promile se rozhodl ukončit svůj život skokem z mostu

23. června 2022 11:52 , aktualizace 11:53

Alkohol Sebevraždy Záchrana života

Partner článku – Autosalon Dajbych

     V pondělí 20. června krátce po deváté hodině večer si policista v době svého volna procházející kolem Ostrovského mostu v Karlových Varech všiml muže sedícího na betonovém zábradlí. Protože měl podezření, že by si sedící muž mohl ublížit, okamžitě vyrozuměl svého kolegu na operačním středisku a ten na místo ihned vyslal policejní hlídky.

     Policistovo podezření se následně potvrdilo, protože devětadvacetiletý muž měl opravdu v plánu ze zábradlí skočit.

     "Jako první k místu přijela hlídka cizinecké policie ve složení podpraporčík Alexandr Pacholík, nadstrážmistr Dominik Harcuba a nadstrážmistr Olga Opletalová. Společně s praporčíkem Robertem Beránkem z obvodního oddělení Karlovy Vary - město, který situaci ohlásil, se vydali k muži sedícímu na zábradlí a snažili se s ním komunikovat," popsal tiskový mluvčí policie.

     Policisté popsali, že muž naštěstí po krátkém rozhovoru ze zábradlí slezl a začal se jim svěřovat se svými problémy. Devětadvacetiletý muž se poté podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,15 promile. Následně byl muž z preventivních důvodů převezen Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

Foto PČR

Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.