Žena si prožila peklo

Případem dlouhodobého týrání se nyní zabývá policie a muži hrozí až deset let za mřížemi

20. října 2021 18:28 , aktualizace 18:28

Loupež Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Opravdovým peklem si prošla žena ze Sokolova. Dlouhodobé týrání ze strany jejího přítele, které trvalo minimálně od dubna do nynějška, nyní už naštěstí šetří policie.
     Muž svou čtyřiadvacetiletou partnerku fanaticky podezříval z nevěry, a proto ji od dubna opakovaně nejen vulgárně urážel, ale také bil pěstmi do obličeje či zakazoval vycházet z bytu. Krom fyzického násilí muž používal i psychické vydírání, kdy se před partnerkou řezal do rukou a do ran si vléval čistící prostředky s tím, že to dělá, protože mu žena ubližuje. Když žena muži sdělila, že jeho agresivní chování oznámí na policii, vyhrožoval jí dokonce smrtí. 
     Vše vyvrcholilo v září, kdy muž partnerku opět napadl pěstmi, a když chtěla odejít, krom bití jí rozřezal bundu nožem. Žena s následky výprasku později musela vyhledat lékařské ošetření a konečně se také obrátila na policii. "Policisté se případem zabývali a muž byl navíc vykázán ze společného obydlí a usnesením Okresního soudu v Sokolově mu bylo zakázáno setkávat se a kontaktovat čtyřiadvacetiletou ženu," uvedl tiskový mluvčí policie.  

     Ani to ale muže neodradilo a v pátek 15. října dopoledne se dožadoval vstupu do ženina bytu. Žena mu dveře neotevřela, tak je vyrazil, vstoupil do bytu a po ženě požadoval zapůjčení mobilního telefonu. Žena to odmítla a několikrát muže vyzvala, aby odešel, on jí ale začal vulgárně nadávat, telefon jí vytrhl, udeřil ji do obličeje a poté ji začal škrtit. Žena ale křičela o pomoc, takže útočník i s jejím mobilním telefonem z místa utekl.
     Sousedka ženy při zaslechnutí křiku zavolala na policii a policisté po příjezdu na místo začali po útočníkovi pátrat. "Po necelých šesti hodinách muže policisté zadrželi. Kriminalisté zahájili trestní stíhání třiadvacetiletého muže ze Sokolova, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinů týrání osoby žijící ve společném obydlí, omezování osobní svobody a porušování domovní svobody. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval a na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby," uvedl mluvčí policie s tím, že v případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustrační


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.