U vážné nehody přistával vrtulník LZS, na místě tři zranění

Vrtulník z místa musel transportovat dokonce dva zraněné mladé lidi

1. června 2018 12:31 , aktualizace 12:33

Nehody Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Včera před třetí hodinou odpoledne došlo v Brodu nad Tichou na Tachovsku k velice vážné dopravní nehodě. Na silnici 21 ve směru na Kočov se střetla dvě osobní auta a z místa bylo hlášeno několik zraněných osob.
     Na místo tak vyjížděly všechny záchranné složky a také startoval vrtulník LZS.

      "Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič vozidla Škoda Octavia narozený v roce 1968 jel od Nové Hospody směrem na Planou, na křižovatce začal odbočovat vlevo a nedal přednost protijedoucímu vozidlu Seat Leon.
      Seat řídil řidič narozený v roce 1997 a společně s ním ve voze cestovala jeho spolujezdkyně narozená v roce 1999,"
uvedla mluvčí policie.

     Došlo ke střetu vozů, vozidlo Seat se po nárazu několikrát převrátilo a skončilo na střeše v příkopu. Řidiče Seatu i jeho mladou spolujezdkyni museli z vraku vyprostit a následně letecky transportovat do nemocnice.
     Policisté vyloučili požití alkoholu u obou řidičů a doplnili, že škoda byla kolem 250 000 korun.

     "Dvě zraněné osoby jsme transportovali letecky na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, jeden pacient byl po ošetření převezen na chirurgickou ambulanci nemocnice Stod," uvedl mluvčí záchranné služby.

Foto: Hasiči

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.