Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

U železniční trati byla nalezena těžce zraněná dívka

Velmi vážně zraněnou mladou ženu musel do nemocnice transportovat vrtulník LZS

24. května 2023 11:05 , aktualizace 12:05

Hasiči Záchranáři Železniční nehoda


     Dnes před desátou hodinou dopoledne byla u železniční trati nedaleko vlakové zastávky Horažďovice Předměstí nalezena vážně zraněná mladá žena, dle všeho sražená vlakem.
     Vzhledem ke stavu dívky na místo vyjely nejen všechny záchranné složky, ale byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby. 

     Hasiči asistovali záchranářům při transportu zraněné ženy mimo železniční trať a poté do vrtulníku LZS.

    "Záchranáři na místě ošetřili a stabilizovali mladou ženu ve věku přibližně 20 let. Ta byla následně s těžkými zraněními, ale při vědomí, transportována cestou LZS na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

    Jak ke zranění ženy došlo je nyní předmětem šetření policistů, čekáme na jejich zprávu a poté budeme aktualizovat.

Aktualizujeme:

     "Dnes, krátce před desátou hodinou, jsme přijali oznámení o nehodě, při které mělo dojít ke srážce osoby s vlakem. Dívka narozená v roce 2002 pravděpodobně předcházela železniční přejezd nedaleko vlakové zastávky Horažďovice Předměstí v místě, které k tomu není určeno a zřejmě došlo ke střetu s projíždějícím vlakem. Dívka byla letecky přepravena do nemocnice, policisté se nehodou zabývají a šetří její okolnosti," doplnila informace mluvčí policie.

Foto HZS

Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.