Foto

Ukazoval v autobuse přirození

DOPADEN

pondělí 8. dubna 14:42 , aktualizace úterý 9. dubna 09:05

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

DOPADEN

     Policisté obvodního oddělení Plzeň 1 vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.
     Tohoto jednání se měl dopustit neznámý muž v autobusu MHD, linky č. 33 jedoucí směrem k Severnímu předměstí v Plzni v pondělí 25. března krátce po půl čtvrté hodině odpoledne.
     Podezřelý muž si měl při jízdě v dopravním prostředku před jednou z cestujících osob z kalhot vyndat přirození.       

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které je zachycena podezřelá osoba. U neznámého muže je markantní tetování (neurčeného symbolu) na hřbetu obou zápěstí. Dle zjištěných informací by měl muž mluvit česky s cizím přízvukem.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.