Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Video

Strážníci našli dvě promrzlé dvanáctileté děti

Ukázalo se, že kluci jsou v celostátním pátrání a na útěku z výchovného ústavu u Prahy

pondělí 23. března 12:05 , aktualizace 12:05

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V noci na dnešek po druhé hodině ráno zahlédla hlídka strážníků městské policie pod mostem Milénia u Hlavního vlakového nádraží Plzeň dvě malé děti. Jednalo se o dva značně promrzlé teprve dvanáctileté kluky. 
     Strážníky samozřejmě zajímalo, co zde takhle malé děti samotné dělají. Ukázalo se, že oba kluci jsou v celostátním pátrání, protože utekli z výchovného ústavu v Dobřichovicích na Praze - západ.
     Oba chlapce si od strážníků převzali policisté, kteří samozřejmě musí prověřit, zda se chlapci během útěku nedopustili trestné činnosti, ale také, že se někdo nedopustil trestné činnosti na nich samotných.
     Ještě nad ránem si pro oba kluky přijeli na policejní oddělení zaměstnanci dětského výchovného ústavu a převzali si je.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.