Foto

Utíkající zloděj poztrácel víc než sto tisíc korun

Vloupání do benzínové pumpy překazil příjezd hlídky bezpečnostní služby

čtvrtek 12. září 16:39 , aktualizace 16:39

Krádež Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     Neznámý zloděj se v noci z neděle na pondělí 9. září rozhodl vloupat do benzínové čerpací stanice Prim v Úněšově.
     Pachatel po druhé hodině ráno pomocí odpadkového koše rozbil skleněnou výplň dveří a vzniklým otvorem se protáhl dovnitř. Poté prohledal prostor prodejny, odkud se pokusil odcizit uloženou tržbu. 
     Zloděj si ale zřejmě neuvědomil, že objekt je elektronicky střežen a již jeho vstup vyhlásil poplach na pultu centralizované ochrany. Operátor proto na místo okamžitě vyslal hlídku Bezpečnostní služby Tuebor G.S., která v krátké době dorazila na místo.
      Zloděj si podle všeho přijíždějícího vozu strážných všiml a rozhodl se zmizet za každou cenu. Utéct z místa se mu sice podařilo, ale peníze už pobrat nestihl, část lupu tak zůstala připravená ve stojanu s chipsy u dveří a zbytek vytrousil při prolézání rozbitými dveřmi.
     Strážný při příjezdu samozřejmě na první pohled zjistil narušení objektu, prostor zajistil a přivolal policii. Policisté tak mohli zajistit maximální množství stop a začít okamžitě pátrat po pachateli.
     "Pachatel způsobil hmotnou škodu ve výši více než 50 000 korun," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že po pachateli policisté intenzivně pátrají.

     Policisté zároveň žádají občany, kteří by mohli k tomuto případu poskytnout informace, aby se přihlásili na jakékoli služebně Policie ČR nebo na lince 158.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.