Zbitá dívka v nemocnici i prchající útočníci

Valentýnská oslava na Kiss párty skončila zraněnými lidmi

neděle 18. února 16:48 , aktualizace 19:27

Alkohol Městská policie Napadení Zadržení pachatele

     V noci na dnešek se v Horní Bříze konala Kiss párty s přízviskem Valentýnská noc, ale pro některé účastníky zrovna moc ve znaku lásky a náklonnosti nebyla. Během noci zde proběhlo několik rvaček a policie, strážníci i záchranná služba sem vyjížděli několikrát. Mezi největší konflikty patřily tyto:

     Před desátou večer se zde poprali dva mladiství hoši, oba pod vlivem alkoholu.

     První větší konflikt vypukl ještě před půlnocí, kdy bývalý přítel seřezal svou o rok starší bývalou partnerku. Vše vypuklo, když pro dívku a její kamarádku přijel odvoz. Dívka byla svým ex napadena takovým způsobem, že na místě zasahovali záchranáři a dívka následně musela být hospitalizována v nemocnici.
     "Policisté dnes zahájili úkony trestního stíhání vůči útočníkovi narozenému v roce 1999 ve věci podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví," uvedla mluvčí policie.
     Jedna z účastnic nám uvedla toto: "Dnes kolem jedné hodiny ranní jsem byla na policii ve Třemošné nahlásit napadeni mé osoby velmi opilou slečnou. Ke konfliktu došlo kolem půlnoci před Klubem v Horní Bříze, kde jsem stála se svým kamarádem a slečna mě zezadu napadla, oběma rukama mě držela za vlasy a strhla mě k zemi, kamarád se nás snažil rozdělit. Slečna poté běžela k hlídce městské policie a nahlásila to jako napadeni její osoby."

     Zanedlouho po tomto útoku zřejmě někdo považoval za vtipné skopnout asi pětadvacetiletého mladíka ze schodů a ten pak skončil s rozbitou hlavou v péči lékařů Fakultní nemocnice v Plzni.

     K další větší bitce na této párty došlo před čtvrtou ráno, když tři útočníci napadli a zbili jiné dva návštěvníky. Po útoku mladí útočníci nasedli do přistaveného vozu Audi a z místa se pokusili ujet. Bohužel pro ně po nich v té době již pátrali policisté i strážníci a právě strážníkům se podařilo ujíždějící audinu zastavit na křižovatce Tovární ulici a silnice I/27.
     Podezřelí byli zajištěni a předáni policistům. Zranění napadení muži pak skončili ve Fakultní nemocnici Lochotín na chirurgii.

Foto: Ilustrační