Foto

Útoky na zaparkovaná auta ve Skvrňanech

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po vandalovi

pátek 14. února 13:02 , aktualizace 13:12

Pátrání Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň

     V poslední době zatím neznámý pachatel opakovaně útočí v Plzni Skvrňanech na zaparkovaná vozidla. Jen za poslední měsíc neznámý pachatel poškodil vrypy do laku již nejméně devět vozidel, je ale velice pravděpodobné, že poškozených majitelů vozů bude mnohem více, protože ne každý poškození vozu nahlásil a někteří lidé si škrábanců na svém voze ještě ani nevšimli.
     K útokům dochází v různé dny a na různých místech Skvrňan. Policisté nyní žádají občany o pomoc: "Policisté se zabývají nahlášenými případy poškození zaparkovaných vozidel v Plzni na Skvrňanech.  Ve věci již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, případy se dále zabývají a po pachateli pátrají," uvedla mluvčí policie s tím, že se policistům do současné doby zatím nepodařilo pachatele dopadnout, a proto žádá občany, aby se v případě jakéhokoliv poznatku k osobě pachatele neváhali obrátit na policisty obvodního oddělení Plzeň Skvrňany, Vejprnická ul. č. 56 nebo telefonicky na stálou službu místního oddělení 974 325 761 či na tísňovou linku 158 a pomohli tak s objasněním případů. 


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.